Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri

Bayrampaşa Çelik kapı tamiri çoğu kişi için tercih edilen kapılarda bulunan problemleri kalıcı bir şekilde ortadan kaldırma yöntemidir. İstanbul Çelik Kapı Tamiri ve Onarım Merkezi olarak profesyonel ekip ve aletler ile usta tecrübesi, bakış açısıyla ve olası tüm ihtimalleri değerlendirip en uygun ve en güvenlikli hale getirebilmek adına yapılan hizmetlerin tümünü çelik kapı tamiri merkezinde memnuniyet ile alabilirsiniz.

Card Image

Evimizin ve işyerimizin birçok yerinde sürekli olduğumuz kapılar zamanla özelliklerini yitirmektedir. Özellikle çelik kapılar ağırlıkları nedeniyle zamanla gönyeden kayma veya yere sürtme gibi sorunlar doğuruyor, bu sorunlar kullanıcıların dışarıda kalma, ev içinde mahsur kalma vb. sorunlarla karşı karşıya bırakmaktadır. Kapı tamirinde en sıkıntılı alanların başında çelik kapı kilitleri gelmektedir. Çelik Kapı Tamiri, çok hassas uygulama yapılması gereken ve teknik detayları olan bir uzmanlık alanı olduğundan her yerden teknik destek alınmaması gereken yetkili merkezlerden teknik destek alınması daha uygun görülen bir konudur.

Bayrampaşa Çelik Kapı Servisi

Bayrampaşa Çelik kapı tamiri her kapıya ve kapının kilidine göre değişse de temel mantık tek çerçeve içerisinde toplayabiliriz. Çelik kapıların oluşturdu sıkıntıları genelde ağır olduğu için düşmeler ve gönyesinden kayma yapmaktadır. Bu sıkıntılar kullanıcının evde mahsur kalması gibi sorunlarla karşı karşıya bırakabilir. Çelik kapı çok hassas bir uygulama şekliyle tamir işlemi görmesi gerekmektedir ve teknik detaylarında profesyonellerin iş başında olması gerekir. Bu işin profesyonel bir çilingir ya da teknik servis elemanı ile yapılması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda profesyonel teknik servis ekibimiz her zaman yardımınıza yetişmektedir. Bayrampaşa Çelik kapı tamiri için İstanbul’un hangi ilçesinde hangi mahallesinde bulunursanız bulunun bizi aradığınız zaman size en yakın çelik kapı tamircisini göndererek size en hızlı şekilde profesyonel ekibimizi yönlendiriyoruz. Çelik kapınıza en uygun işlemi uygulamak için özel eğitimli personellerimizle evinize, iş yerlerinize veya ofisinize gönderiyoruz.

Bayrampaşa Çelik Kapı Tamircisi

Çelik kapı tamircisi çağırma durumunda gelen kişiye sorulması gereken bazı gerekli sorular vardır.

 • Gelen kişinin firmasının belirli bir adresinin istenmesi
 • Gelen kişinin mutlaka kimliğinin sorulması
 • Gelen kişinin ustalık belgesi ve kalfalık belgesi sorulması
 • Ve gelen kişinin firmasının anahtarcılar ve çilingirler odasına kayıtlı olması gerekmektedir buna ait gerekli belgelerin sorulması.
 • Bu şekilde merdiven altı kaçak korsan iş yapan dolandırıcılar bilgisizlik ve tecrübesizlikten dolayı hem yaptığı işe zarar verir hem de size fazladan fiyat verir ve sizi dolandırmaya çalışır. Bizim gibi eskiden beri bu işi yapan tecrübe sahibi ve gerekli eğitim almış personel kadrosu bulunan bir firmadan hizmet almak hem sizin için hem bizim için çok daha iyi olacaktır.

  Bayrampaşa Çelik Kapı Onarımı : Çelik kapılar zamanlar kullanılmaktan dolayı deforme olmaktadır. Çelik kapılarınızı mümkün olduğunca senede 1 kez gres yağı ile yağlamalısınız. Aksi taktirde göbekte barelde veya dilinde çalışma problemi oluşur. Bu zaman geçtikçe daha kötü hal alır ve sizi kapıda bırakabilir.

  Bayrampaşa Çelik Kapı Sürtmesi, Düşmesi Tamiri : Bu problemler genelde kapıyı sert kapatmanızla oluşur. Kapınızı sert kapattığınızda akıllı vidaları sert kapanma ile gevşeme olur ve pervaza sürterek, kapınızı kapanma sürtme sorunları oluşur. Bunun çözümü ise gevşeyen vidaların tespit edilip sıkılması sonucunda sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

  Bayrampaşa Çelik Kapı Fayans Tadilatı : Kapınızın yerden yüksekliği az olmakla yerde sürtünmeler oluşmaktadır. Bu sorunun ortadan kalkması için kapı yükseltme işlemi gerekmektedir. Bunun yanında menteşe sökümü kaynak uzatma işleri ile kapı yükseltme yapılır.

  Bayrampaşa Çelik Kapı Menteşe Kırılması Tamiri : Menteşe kırılması genelde kapı ile menteşe arasında sert bir şey sokulup zorlanması ve açık kalması sonucu meydana gelir. Bunu tamir ettirmezseniz kapınız yerinden oynar ve düşebilir.

  Bayrampaşa Çelik Kapı Sıcak Soğuk İklim değişim nedeniyle arzalanması : İklim sonrası kapınızda genleşme veya villa, müstakil ev ise güneşim kapınıza vurmasıyla genleşme esneme sorunları meydana gelir.

  Sunduğumuz Hizmetler

 • Bayrampaşa Çelik kapı tamiri
 • Bayrampaşa Çelik kapı servisi
 • Bayrampaşa Çelik kapı düşmesi tamiri
 • Bayrampaşa Kale çelik kapı tamiri
 • Bayrampaşa Kale çelik kapı kilit göbeği
 • Bayrampaşa Çelik kapının yere sürtmesi arızası
 • Bayrampaşa Dortek kapı kilit değişimi
 • Bayrampaşa Çelik kapı onarım
 • Bayrampaşa Dierre çelik kapı fiyatları
 • Bayrampaşa Çelik kapı daire ve bina tamir
 • Bayrampaşa Çelik kapı kesme
 • Bayrampaşa Çelik kapım zor kapanıyor
 • Bayrampaşa Çelik kapı sert kapanıyor
 • Bayrampaşa Çelik kapı zor kilitleniyor
 • Bayrampaşa Çelik kapı kilitlenmiyor
 • Bayrampaşa Çelik kapı kilit ayarı
 • Bayrampaşa Çelik kapı göbek değişimi
 • Bayrampaşa Çelik kapı modelleri
 • Bayrampaşa Çelik kapı montajı
 • Bayrampaşa Çelik kapı emniyet kilidi

 • Hizmet Verdiğimiz Çelik Kapı Markaları: Kale Çelik Kapı Tamiri ve Montajı, Dortek Çelik Kapı Tamiri ve Montajı, Sur Çelik Kapı Tamiri ve Montajı, Deco Çelik Kapı Tamiri ve Montajı,


  Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri Fiyatları


  Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri Fiyatları malzeme fiyatı ve işçilik fiyatından oluşur. Kapınızın arızasına göre Kapı karşılığının, kapı kilidinin, kapı menteşelerinin değiştirilmesi gerekebilir. Ustalarımız göndereceğiniz arıza videosuna göre kapınızın arızasını belirler, net bir çelik kapı tamir ücreti hazırlar ve sizlere iletir. Belirlenen çelik kapı tamiri fiyatı kapınızda asla değişmez. İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün servis hizmeti gerçekteştirmekteyiz. Bulunduğunuz ilçenin yakınlık - uzaklığı servis ücretini etkilemez. İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi'nden En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi ustalıkla kapınızı tamir ettireceğinizden emin olabilirsiniz.

  Servis Ücreti

  100 TL
  Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri Fiyatları

  Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri (Videolu Anlatım)

  Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

  Referans listemizi inceleyerek kapınızın sorununa benzer yüzlerce arızayı %100 müşteri memnuniyeti ile çözdüğümüzü görebilirsiniz. Referans Listemizi incelemek için Tıklayınız.


  Diğer Hizmetlerimiz

  Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

  Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri

  Bayrampaşa Çelik kapı tamiri çoğu kişi için tercih edilen kapılarda bulunan problemleri kalıcı bir şekilde ortadan kaldırma yöntemidir. İstanbul Çelik Kapı Tamiri ve Onarım Merkezi olarak profesyonel ekip ve aletler ile usta tecrübesi, bakış açısıyla ve olası tüm ihtimalleri değerlendirip en uygun ve en güvenlikli hale getirebilmek adına yapılan hizmetlerin tümünü çelik kapı tamiri merkezinde memnuniyet ile alabilirsiniz. Evimizin ve işyerimizin birçok yerinde sürekli olduğumuz kapılar zamanla özelliklerini yitirmektedir. Özellikle çelik kapılar ağırlıkları nedeniyle zamanla gönyeden kayma veya yere sürtme gibi sorunlar doğuruyor, bu sorunlar kullanıcıların dışarıda kalma, ev içinde mahsur kalma vb. sorunlarla karşı karşıya bırakmaktadır. Kapı tamirinde en sıkıntılı alanların başında çelik kapı kilitleri gelmektedir. Çelik Kapı Tamiri, çok hassas uygulama yapılması gereken ve teknik detayları olan bir uzmanlık alanı olduğundan her yerden teknik destek alınmaması gereken yetkili merkezlerden teknik destek alınması daha uygun görülen bir konudur. [...]

  Bayrampaşa Çelik Kapı Bakımı

  Bayrampaşa Çelik kapı bakımı kapınızın menteşe, karşılık, dil ve kilit ayarlarının rutin kontrol ve tamir işlemidir. Çelik kapılar bizleri dışarıyla bağlantımızı kesen en etkili ve güvenli araçtır. Çelik kapılar gün içerisinde birçok defa açılıp kapanıyor buda haliyle çelik kapı göbeği ve menteşelerinin eskimesine neden oluyor. Eskimesine engel olamayız ancak bunun süresini uzatabiliriz buda sadece birkaç adımdan oluşuyor; [...]

  Bayrampaşa Çelik Kapı Onarımı

  Bayrampaşa Çelik Kapı onarımı kapınızda kullanım veya zamana bağlı oluşabilecek arızaların giderilmesi işlemdir. Firmamız İstanbul’un neresinde olursanız olun sizlere uygun marka ve ürün montajı hakkında her türlü yardımı yapmaktayız. Çelik kapınızın kilit sitemi değişmesi gerekebilir bu gibi durumlarda ekiplerimiz özel profesyonel ekipmanlarla yanınıza gelip kapınıza zarar vermeden profesyonel bir şekilde size sökme takma, onarım, montaj ve tamir hizmetlerini uygular. [...]

  Bayrampaşa Çelik Kapı Tadilatı

  Bayrampaşa Çelik Kapı tadilatı kapınızda kullanım veya zamana bağlı oluşabilecek arızaların giderilmesi işlemdir. Çelik kapı olarak bazı tamirlerimiz, çelik kapı düşme durumunda tamir, çelik kapının kilit arıza tamiri, merkezi kilit sistem değişim ve tamiri, çelik kapı değişim ve tamiri, kale kapı ayar ve tamiri, kapı yükseltme ayarı. Bunun gibi çelik kapı sorunlarınız olursa web sitemizde bulunan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. [...]

  Bayrampaşa Çelik Kapı Görünüm Yenileme

  Bayrampaşa Çelik kapı görünüm yenileme işlemi kapınızın panelinde oluşan kırık ve çatlakların onarılması işlemidir. Çelik kapı tamiri hizmetimiz gündelik hayatta olabilecek arıza durumlarını ortadan kaldırıp; müşteri memnuniyeti için verdiğimiz bir hizmettir. Firmamız profesyonel ekiplerimiz tarafından dikkatli ve disiplinli bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Firmamız sizleri çoğu para avcılarına hedef olmaktan kurtarıp ürünleri gerçek fiyatı ile satıp işçilik ücretini uyguna getirmektedir. [...]

  Bayrampaşa Çelik Kapı Kilit Değişimi

  Bayrampaşa Çelik kapı kilit değişimi kapınızın güvenliğini sağlayan barelin arızlanması durumunda değiştirilmesi işlemidir. Çelik kapılarımızın anahtarını unuttuğumuzda dışarda kalıyoruz ve pratik çözüm üretmeye çalışarak başkasından yardım almaya veya kendimiz bazı yöntemler deneyerek açmaya çalışırız. Ancak bu yöntemler kapı kilit sistemine zarar verir ve deformasyona uğratır. Buda güvenliğinizi azaltır. Bunları yapmak yerine bir telefon açmanız yeterli. Uzman ekibimiz kaliteli ekipmanları ile 7/24 hizmet vermektedir. [...]

  Bayrampaşa Çelik Kapı Aksesuar Değişimi

  Bayrampaşa Çelik kapı aksesuar değişimi kapı topuzu, kapı dürbünü, kapı kolunun yıpranması durumunda değiştirilmesi işlemidir.Çelik kapı aksesuarları zaman içerisinde deforme olabilir, çizilebilir. Vidasından kopabilir, kullanılamaz hale gelebilir. Ya da evinizin dekorasyonu için gri olan kapı aksesuarlarınızı altın rengine döndürmek isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Aynı gün içerisinde çelik kapı aksesuarlarınızı yenisiyle değiştirebiliriz. Çelik Kapı kol değişimi, Çelik Kapı topuz değişimi, Çelik kapı dürbün değişimi, Çelik kapı kilit değişimi işlemleriniz için 0532 443 86 48 numaralı telefondan bize ulaşın. [...]

  Bayrampaşa Çelik Kapı Panel Değişimi

  Bayrampaşa Çelik kapı panel değişimi darbe veya çarpma sonucu kırılan, çizilen kapının ön yüzünde bulunan ahşap panelin değiştirilmesi işlemidir.Çelik kapınızın paneli eşya çarpması sonucu, dışarıdan sert bir cisimle vurulması sonucu en kötüsü de hırsızlık girişimi sonucu kırılmış olabilir. Çelik kapıların çoğu maalesef sanıldığı kadar güvenli değildir. Adı çelik kapı olsa da çoğunun içi maalesef boştur. Kapıyı 2 sunta plaka dışında koruyan hiçbir şey yoktur. Bunu bilen hırsızların bazıları kapıyı kilidinden açmak yerine plakayı kırarak evinize girmeye çalışmaktadır. Paneli kırılan çelik kapılar daire sahipleri tarafından kullanılamaz olarak değerlendirilir ve çoğunlukla değiştirilir. Size bir müjdemiz var. İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi Kapınızın panelini yenilemekle kalmıyor, Panellerin arasını çelik plaka ile güçlendirerek hırsıza karşı güçlendiriyor. [...]

  Bayrampaşa Çelik Kapı Montajı

  Bayrampaşa Çelik kapı montajı satın aldığınız sıfır veya çıkma çelik kapının evinizin girişine monte edilme işlemidir. Çelik kapınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Daha güvenli çıkma çelik kapı mı buldunuz? Arayın duvarlarınıza zarar vermeden eski kapınızı yenisiyle değiştirelim. Çelik kapı montajı uzmanlık gerektiren bir işlemdir. [...]

  Bayrampaşa Çelik Kapı Boyama

  Bayrampaşa Çelik kapı boyama Kapınızın çizik, hasarlarını kapatma veya dekorasyon amaçlı renginin değiştirilme işlemidir. Kapınız taşınırken eşya çarpması sonucu deforme olmuş olabilir, yapıştırdığınız bir süsü sökerken kapının rengi atmış olabilir. Evinizi boyattığınızda kapınızın rengi sırıtıyor olabilir. Endişe etmenize gerek yok. Çelik kapınızı yerinden sökmeden istediğiniz renge boyuyoruz. Kapınıza uygulanabilecek rengi seçiyorsunuz 1 saat içinde kapınız yerindeyken kapınızı boyuyoruz. Püskürtme ile yapılan boyanın ardından ahşap cilasıyla kapıyı cilalıyoruz. Bu sayede kapınız fabrikada boyanmış sıfır bir kapı gibi oluyor. [...]

  Bayrampaşa Apartman Kapısı Tamiri

  Bayrampaşa Apartman giriş kapısı tamiri sık kullanıma bağlı arızalanan apartman kapısının tamir edilme işlemidir. Apartman kapıları binanın en çok kullanılan demirbaşıdır. Apartman sakinleri, misafirler, kuryeler, paket servis elemanları derken günde yüzlerce kez açılır kapanır. Sık kullanılan her ürün gibi apartman kapıları da zamanla arızalanabilirler. Bir de üzerine otomatiğin basılmasını beklemeden kapıya yüklenme, kapıyı tekmeyle açmaya çalışma, kapının önüne taş koyma, nakliye için kapıyı yerinden sökme gibi hatalı işlemler gerçekleşince arıza kaçınılmaz oluyor. [...]

  Bayrampaşa Bina Kapısı Tamiri

  Bayrampaşa Bina giriş kapısı tamiri sık kullanıma bağlı arızalanan bina kapısının tamir edilme işlemidir. Bina kapılarında sık görülen arızalar; bina hidroliği arızası, bina kilidinin bozulması, bina kapısının kapanmaması, bina kapısının çok yüksek sesle kapanması vb.[...]

  Bayrampaşa Villa Kapısı Tamiri

  Bayrampaşa Villa kapısı tamiri zamanla sürtme, kapanmama sorunu gösteren villa kapısının tamir edilmesi işlemidir. Villa kapıları çoğunlukla özel olarak üretilir. Bu nedenle değiştirilmeleri çok masraflı olabilir. Villa kapıları kapanmama, sürtme, kilitlenmeme gibi arızalar verebilir, yüzeyleri güneş ve yağmurdan zamanla eskiyebilir. Bu gibi durumlarda bizi aramanız yeterlidir. [...]

  Bayrampaşa Hırsıza Karşı Önlemler

  Bayrampaşa Hırsıza karşı en etkili önlemleri sizler için anlatmaya çalışacağız. Önlemleri anlatabilmek için öncelikle hırsızlar evimize hangi yöntemlerle girdiğini öğrenmemiz gerekir. Hırsızlar evlere kapı, yangın kapısı ve pencereleri kullanarak girerler. Hırsızlar Evimizin kapısından nasıl girer? Nasıl önlem alabiliriz? [...]

  Bayrampaşa Merkezi Kilit Tamiri

  Bayrampaşa Merkezi kilit tamiri tek anahtar mekanizması ile tüm kilitlerin aktif olduğu merkezi kilit sisteminin tamir işlemidir. Merkezi kilitler kapınızda güçlü bir güvenlik sağlar. Kapınızın karşılığından, altından ve üstünden aynı anda kilitlenmesini sağlayarak sizi güvende tutar. Ancak arızalandıklarında da sizin için bir o kadar tehlikeli bir hal alırlar. [...]

  Bayrampaşa Kilit Mekanizması Tamiri

  Bayrampaşa Kilit Mekanizması Tamiri zorlama, hatalı kullanım, uzun süre kullanım sonucu bozulan kilit mekanizmasının tamir işlemidir. Kilit mekanizmaları anahtarı çevirdiğinizde içerisinde ki dişlileri kapınızın pervazına doğru çıkararak kapınızın kilitlenmesini ve açılmasını sağlar. Kapı dilini ve kilit sistemini yönetir. Mekanik akşamlardan oluşan kilit mekanizması uzun süre kullanım sonrası aşınabilir, yanlış anahtar kullanımı veya zorlama sonucu kırılabilir. Böylece artık görevini yerine getiremez hale gelir. Kilit mekanizmanız bozulduğunda acilen değiştirmeniz gerekir. [...]

  Bayrampaşa Oda Kapısı Tamiri

  Bayrampaşa Oda kapısı tamiri evde ki odalar, mutfak kapısı, banyo kapısı, tuvalet kapısı arızalarında uygulanan tamir ve değişimi işlemleridir. Evinizde ki odaların kolları maalesef genellikle dayanıksız malzemelerden yapılmaktadır. Bu nedenle sıklıkla oda kapı kolu yerinden çıkıyor, oda kapısı kilitli kaldı, oda kapısı kilitlenmiyor, gibi şikayetler görülmektedir. Oda kapılarının yanı sıra çoğunlukla sık kullanılan banyo kapısı, tuvalet kapısı kilitleri de arıza verebilmektedir. [...]

  Bayrampaşa Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

  Bayrampaşa Yangın kapısı emniyet kilidi evinizin en savunmasız alanı yangın kapısını hırsızlara karşı güvenli hale getirmek için kilit takma işlemidir. Yangın kapıları acil durumlarda evi hızlıca terk etmeniz için yapılmış kapılardır. Bu nedenle üzerlerinde hızlıca açılabilecek basit bir kilit bulunur. Yeni yapılan binalarda yangın kapıları bina ortak kullanım alanlarında değil, yangın merdiveninde bulunur ve evin çoğunlukla yatak odalarına bağlanır. [...]

  Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

  7/24 Ustamızla Görüşüp Bilgi Alabilirsiniz

  (0532) 443 86 48