Bayrampaşa Hırsıza Karşı Önlemler

Bayrampaşa Hırsıza karşı en etkili önlemleri sizler için anlatmaya çalışacağız. Önlemleri anlatabilmek için öncelikle hırsızlar evimize hangi yöntemlerle girdiğini öğrenmemiz gerekir. Hırsızlar evlere kapı, yangın kapısı ve pencereleri kullanarak girerler.

Card Image

Hırsızlar Evimizin kapısından nasıl girer? Nasıl önlem alabiliriz? Hırsızlar evimizin kapısından 4 faklı yöntemle girer. Yöntemleri ve önlemleri birlikte inceleyelim.

1 – Levye ile kapımızı kastırarak girerler. Hırsızların en sık kullandıkları yöntem levye yöntemidir.

Hırsızın Levye ile Kapıyı Kastırarak Eve Girmesini nasıl önleyebilirim ?

Bayrampaşa Hırsıza Karşı Önlem 1: Çelik kapı alırken sağlam, çelik dolgulu, kalın modelleri tercih edin. Bu yönteme en iyi önlem merkezi kilitli, sağlam, çelik dolgulu kastırılamayacak bir kapı almaktır. Evlerin çoğunda çelik kapı adıyla satılan kapıların çoğu maalesef 2 sunta plakadan oluşan, kolayca kastırılabilir kapılardır. Çelik dolgulu kalın kapılar ise kilitlendiklerinde kastırmaya müsaade etmezler.

Bayrampaşa Hırsıza Karşı Önlem 2: Kapınız sağlam değil ve kapınızda Merkezi kilit yoksa Kilit mekanizmanızı kancalı kilit ile değiştirin. Kancalı kilitler kapı pervazınıza kanca ile tutunacağından hırsızın işini zorlaştıracaktır.

Bayrampaşa Hırsıza Karşı Önlem 3 : İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi olarak geliştirdiğimiz kurt kapanı sistemi hakkında bilgi isteyin. Kapınızın dış tarafına uyguladığımız sistem ile kapınızın marka modeli ne olursa olsun. Hırsız bırakın kapıyı zorlamayı, levyeyi kapı arasına bile sokamıyor. 0532 443 86 48 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

2. Yöntem : Hırsız Göbeği patlatarak Evinize giriyor.

Bu yöntem de çok sık kullanılan bir yöntem. Çelik kapıların %90’ında kilidi muhafaza eden rozet maalesef eski tip, dayanıksız rozetler. Hırsız bu rozeti 15-20 saniyede sessizce yerinden koparabiliyor, ardından 5 saniye içinde kilit mekanizmanızı koparıyor. Ardından düz bir tornavidayla kapınız kilitli olsa bile 3 saniyede kapınızı açabiliyor. Peki nasıl önlem alacağız.

Hırsızın Göbeği Patlatarak Eve Girmesini nasıl önleyebilirim ?

Evinizin güvenliğini kapınız, kapınızın güvenliğini kilidiniz sağlar. Bu nedenle öncelikle kapınıza mutlaka ama mutlaka hırsıza karşı güvenlikli kilit taktırmanızı öneriyoruz. Nalburdan aldığınız basit kilitler sadece kapınızı açmaya, kapatmaya yarar. Hiçbir güvenlik sağlamaz. Bu nedenle koparmaya karşı tuzaklı kilit, maymuncukla açılmaya karşı tuzaklı kilit, kopyalamaya karşı tuzaklı kilit özelliği olan bir kilit ile kapınızı güvence altına sağlamalısınız.

Ardından hırsıza karşı yüksek güvenlikli çelik rozet ile kilidinizi de koruma altına almanız gerekir. Bu rozetler 8 mm’lik kalın vidalarla sabitlenir. Kilit mekanizmanızı tamamen sarar, hırsıza koparma yapmak için hiçbir alan bırakmaz. Bu rozet ve kilit sistemi uygulandığında kilitli olan kapının açılması için 30 ila 45 dakika boyunca yüksek ses ile matkap çalıştırılması gerekir ki hiçbir hırsız bunu göze alamaz.

3. Yöntem: Hırsız Evinize maymuncuk ile giriyor.

Çok sık olmamakla birlikte bazı hırsızlık şebekeleri evlere maymuncuk anahtarını kullanarak giriyorlar. Maymuncuk anahtarı kapı kilidine sokulduklarında anahtarınızı kısa süre içinde kopyalar ve sanki evin anahtarı varmış gibi kapınız açılır. Bu ürünlerin yetkili çilingirler dışında satışı yasaktır. Ama maalesef yasadışı birçok ürün gibi bu ürünler de art niyetli kişiler tarafından temin edilebilmektedir.

Hırsızın Maymuncuk Anahtarıyla Eve Girmesini nasıl önleyebilirim ?

Hırsıza Karşı Önlem: Piyasada 3 sınıf kilit çeşidi bulunur. Nalburlarda satılan kilitler kapınızı açmaya kapamaya yarar. Kapıya güvenlik sağlamaz. Maymuncukla müdahaleye karşı da savunmasızdırlar. Biz bu kilitlere basit usul kilit diyoruz.

Orta sınıf güvenlikli kilitler Kapınızı kilit kopararak açmaya karşı korurlar ancak maymuncuk anahtarına karşı korumasızdırlar.

Yüksek sınıf güvenlikli kilitler ise koparılarak açılmaya karşı tuzaklı kilit, anahtar kopyalamaya karşı güvenlikli kilit, maymuncukla açılmaya karşı güvenlikli kilit özelliklerini taşırlar.

Bu kilitlere Kale Cec Kilit ve Mul-t-lock integrator modellerini örnek gösterebiliriz.

0532 443 86 48 numaralı telefondan tüm kilit modelleri ve kilit fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kilidinizi değiştirirken Yüksek güvenlikli kilit istediğinizi mutlaka belirtiniz.

4. Yöntem : Hırsız eve kapı panelini kırarak giriyor.

Kulağa komik ve saçma gelebilir. Ama maalesef gerçek. Evlerde ki çelik kapıların bir çoğunun adı çelik kapı olsa da aslında çelik çerçeveli ortası 2 sunta parçadan oluşan basit kapılar. Bunu bilen hırsızların bazıları kilit veya kastırmayla uğraşmadan kapının panelini kırıp eve bu şekilde giriyor.

Hırsızın kapı panelini kırarak eve girmesini nasıl önlerim ?

Hırsıza Karşı Önlem: Eski usul bir çelik kapınız var, ve değiştirecek bütçeniz yok ise kapınızın sunta plakalarının arasına kaynak ile çelik panel monte ettirmenizi öneririz. İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi olarak sizler için bu işlemi uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. 0532 443 86 48 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

HIRSIZLARIN YANGIN KAPISI GİRİŞ YÖNTEMLERİ

Yangın kapıları, yangın merdivenlerinin bina sakinlerinin günlük kullanımda kullanmamaları ve yangın kapılarının amaçları gereği basit bir kilit mekanizmasına sahip olmaları nedeniyle hırsızların en çok tercih ettiği giriş yollarından biridir. Görülme ihtimalleri olmadığı için rahatça çalışabilir, basit kilitleri kolayca açabilmektedirler.

Hırsızlar Yangın kapılarını ise 2 yöntem ile açmaktadır. 1 levye ile kilit tarafından kastırarak, 2 menteşeleri tornavida ile kolayca yerinden sökerek kapıyı hızlıca açabilmektedirler.

HIRSIZIN YANGIN KAPIMDAN GİRMESİNİ NASIL ÖNLERİM?

Hırsıza Karşı Önlem: Hırsızın yangın kapınızı açarak evinize girmesini önlemenin tek yolu yangın kapınıza kilt tarafı sol tarafa 3, menteşe tarafı sağ tarafa 3 adet olmak üzere 6 adet yangın kapısı emniyet kilidi taktırmaktır.

Kilit kancaları kapı pervazlarınıza geçeceği ve kilit mekanizmaları sadece evinizin içerisinden görüneceği için hırsız yangın kapınızı kesinlikle açamayacaktır. Kapınıza yangın kapısı emniyet kilidi taktırmak isterseniz, uygun fiyatlar hakkında bilgi almak için 0532 443 86 48 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

HIRSIZLARIN BALKON VE PENCEREDEN GİRİŞ YÖNTEMLERİ

Issız bir sokakta oturuyorsanız, Giriş, 1. Katta oturuyorsanız. Alt katınızda ki pencerede ferforje varsa, eviniz tırmanılabilecek bir yükseklikteyse balkon ve pencerelerden gelecek tehlikelere karşı önlem almalısınız.

Balkon ve Pencereden giren hırsıza karşı nasıl önlem alabilirim?

Balkon ve pencereler pvc malzemeden yapıldıkları için güvenlik olarak en savunmasız yerlerdir. Güvenliğinizi sağlamak için size 2 tavsiyemiz olacak.

1. Yöntem: Balkon ve pencerelerinize kastırmaya karşı en az 3 tane güvenlik kancaları takın. Bu sayede balkon ve pencerelerinizin açılmasını zorlaştırın.

2. Yöntem: Eğer Cam ve balkondan güvenlik endişesi taşıyorsanız mutlaka evinize bir alarm sistemi taktırın. Bu sayede hem hırsıza karşı caydırıcılık sağlamış olursunuz hem de cam ve balkonunuza müdahale edildiği anda alarm sisteminiz devreye girer ve hırsızı kaçmaya zorlar. Bu alanda en ekonomik çözümlerden biri olan Kale Alarm Sistemini sizlere önermekteyiz. Ücretsiz keşif, ücretsiz kurulum ve özel bayi indiriminden faydalanmak isterseniz 0532 443 86 48 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

SON TAVSİYELER

1 – Evinizin güvenliğini kapınız, kapınızın güvenliğini kilidiniz sağlar. Bu nedenle kapınız ne kadar kaliteli olursa olsun, kilit marka ve modeli çok önemlidir. Son model spor bir otomobile antika bir arabanın motorunu takarsanız o araçtan performans bekleyemezsiniz.

2 – Kapınınız ne kadar iyi, kilidiniz ne kadar iyi olursa olsun, eğer kapınızı kilitlemezseniz kapınız 5 saniye içinde sessizce açılabilir. Kilitlenmemiş kapı perde gibidir.

3 – Kapı kilidinizi 2 tur kilitleyin. Bu sayede kilidin iç tarafı da karşılığı kadar kuvvetli olacak, daha dayanıklı hale gelecektir.

4 – Hırsıza karşı daha güvenli hale getirdiğimiz her ev bizim için mutluluk kaynağı. Ev güvenliği bizim için ticari değil, insani bir konu. Bu nedenle aklınıza takılan her konuda bizi 0532 443 86 48 numaralı telefondan gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.


Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri Fiyatları


Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri Fiyatları malzeme fiyatı ve işçilik fiyatından oluşur. Kapınızın arızasına göre Kapı karşılığının, kapı kilidinin, kapı menteşelerinin değiştirilmesi gerekebilir. Ustalarımız göndereceğiniz arıza videosuna göre kapınızın arızasını belirler, net bir çelik kapı tamir ücreti hazırlar ve sizlere iletir. Belirlenen çelik kapı tamiri fiyatı kapınızda asla değişmez. İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün servis hizmeti gerçekteştirmekteyiz. Bulunduğunuz ilçenin yakınlık - uzaklığı servis ücretini etkilemez. İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi'nden En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi ustalıkla kapınızı tamir ettireceğinizden emin olabilirsiniz.

Servis Ücreti

100 TL
Çelik Kapı Tamiri Fiyatları

Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri (Videolu Anlatım)

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

Referans listemizi inceleyerek kapınızın sorununa benzer yüzlerce arızayı %100 müşteri memnuniyeti ile çözdüğümüzü görebilirsiniz. Referans Listemizi incelemek için Tıklayınız.


Diğer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Bayrampaşa Çelik Kapı Tamiri

Bayrampaşa Çelik kapı tamiri çoğu kişi için tercih edilen kapılarda bulunan problemleri kalıcı bir şekilde ortadan kaldırma yöntemidir. İstanbul Çelik Kapı Tamiri ve Onarım Merkezi olarak profesyonel ekip ve aletler ile usta tecrübesi, bakış açısıyla ve olası tüm ihtimalleri değerlendirip en uygun ve en güvenlikli hale getirebilmek adına yapılan hizmetlerin tümünü çelik kapı tamiri merkezinde memnuniyet ile alabilirsiniz. Evimizin ve işyerimizin birçok yerinde sürekli olduğumuz kapılar zamanla özelliklerini yitirmektedir. Özellikle çelik kapılar ağırlıkları nedeniyle zamanla gönyeden kayma veya yere sürtme gibi sorunlar doğuruyor, bu sorunlar kullanıcıların dışarıda kalma, ev içinde mahsur kalma vb. sorunlarla karşı karşıya bırakmaktadır. Kapı tamirinde en sıkıntılı alanların başında çelik kapı kilitleri gelmektedir. Çelik Kapı Tamiri, çok hassas uygulama yapılması gereken ve teknik detayları olan bir uzmanlık alanı olduğundan her yerden teknik destek alınmaması gereken yetkili merkezlerden teknik destek alınması daha uygun görülen bir konudur. [...]

Bayrampaşa Çelik Kapı Bakımı

Bayrampaşa Çelik kapı bakımı kapınızın menteşe, karşılık, dil ve kilit ayarlarının rutin kontrol ve tamir işlemidir. Çelik kapılar bizleri dışarıyla bağlantımızı kesen en etkili ve güvenli araçtır. Çelik kapılar gün içerisinde birçok defa açılıp kapanıyor buda haliyle çelik kapı göbeği ve menteşelerinin eskimesine neden oluyor. Eskimesine engel olamayız ancak bunun süresini uzatabiliriz buda sadece birkaç adımdan oluşuyor; [...]

Bayrampaşa Çelik Kapı Onarımı

Bayrampaşa Çelik Kapı onarımı kapınızda kullanım veya zamana bağlı oluşabilecek arızaların giderilmesi işlemdir. Firmamız İstanbul’un neresinde olursanız olun sizlere uygun marka ve ürün montajı hakkında her türlü yardımı yapmaktayız. Çelik kapınızın kilit sitemi değişmesi gerekebilir bu gibi durumlarda ekiplerimiz özel profesyonel ekipmanlarla yanınıza gelip kapınıza zarar vermeden profesyonel bir şekilde size sökme takma, onarım, montaj ve tamir hizmetlerini uygular. [...]

Bayrampaşa Çelik Kapı Tadilatı

Bayrampaşa Çelik Kapı tadilatı kapınızda kullanım veya zamana bağlı oluşabilecek arızaların giderilmesi işlemdir. Çelik kapı olarak bazı tamirlerimiz, çelik kapı düşme durumunda tamir, çelik kapının kilit arıza tamiri, merkezi kilit sistem değişim ve tamiri, çelik kapı değişim ve tamiri, kale kapı ayar ve tamiri, kapı yükseltme ayarı. Bunun gibi çelik kapı sorunlarınız olursa web sitemizde bulunan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. [...]

Bayrampaşa Çelik Kapı Görünüm Yenileme

Bayrampaşa Çelik kapı görünüm yenileme işlemi kapınızın panelinde oluşan kırık ve çatlakların onarılması işlemidir. Çelik kapı tamiri hizmetimiz gündelik hayatta olabilecek arıza durumlarını ortadan kaldırıp; müşteri memnuniyeti için verdiğimiz bir hizmettir. Firmamız profesyonel ekiplerimiz tarafından dikkatli ve disiplinli bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Firmamız sizleri çoğu para avcılarına hedef olmaktan kurtarıp ürünleri gerçek fiyatı ile satıp işçilik ücretini uyguna getirmektedir. [...]

Bayrampaşa Çelik Kapı Kilit Değişimi

Bayrampaşa Çelik kapı kilit değişimi kapınızın güvenliğini sağlayan barelin arızlanması durumunda değiştirilmesi işlemidir. Çelik kapılarımızın anahtarını unuttuğumuzda dışarda kalıyoruz ve pratik çözüm üretmeye çalışarak başkasından yardım almaya veya kendimiz bazı yöntemler deneyerek açmaya çalışırız. Ancak bu yöntemler kapı kilit sistemine zarar verir ve deformasyona uğratır. Buda güvenliğinizi azaltır. Bunları yapmak yerine bir telefon açmanız yeterli. Uzman ekibimiz kaliteli ekipmanları ile 7/24 hizmet vermektedir. [...]

Bayrampaşa Çelik Kapı Aksesuar Değişimi

Bayrampaşa Çelik kapı aksesuar değişimi kapı topuzu, kapı dürbünü, kapı kolunun yıpranması durumunda değiştirilmesi işlemidir.Çelik kapı aksesuarları zaman içerisinde deforme olabilir, çizilebilir. Vidasından kopabilir, kullanılamaz hale gelebilir. Ya da evinizin dekorasyonu için gri olan kapı aksesuarlarınızı altın rengine döndürmek isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Aynı gün içerisinde çelik kapı aksesuarlarınızı yenisiyle değiştirebiliriz. Çelik Kapı kol değişimi, Çelik Kapı topuz değişimi, Çelik kapı dürbün değişimi, Çelik kapı kilit değişimi işlemleriniz için 0532 443 86 48 numaralı telefondan bize ulaşın. [...]

Bayrampaşa Çelik Kapı Panel Değişimi

Bayrampaşa Çelik kapı panel değişimi darbe veya çarpma sonucu kırılan, çizilen kapının ön yüzünde bulunan ahşap panelin değiştirilmesi işlemidir.Çelik kapınızın paneli eşya çarpması sonucu, dışarıdan sert bir cisimle vurulması sonucu en kötüsü de hırsızlık girişimi sonucu kırılmış olabilir. Çelik kapıların çoğu maalesef sanıldığı kadar güvenli değildir. Adı çelik kapı olsa da çoğunun içi maalesef boştur. Kapıyı 2 sunta plaka dışında koruyan hiçbir şey yoktur. Bunu bilen hırsızların bazıları kapıyı kilidinden açmak yerine plakayı kırarak evinize girmeye çalışmaktadır. Paneli kırılan çelik kapılar daire sahipleri tarafından kullanılamaz olarak değerlendirilir ve çoğunlukla değiştirilir. Size bir müjdemiz var. İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi Kapınızın panelini yenilemekle kalmıyor, Panellerin arasını çelik plaka ile güçlendirerek hırsıza karşı güçlendiriyor. [...]

Bayrampaşa Çelik Kapı Montajı

Bayrampaşa Çelik kapı montajı satın aldığınız sıfır veya çıkma çelik kapının evinizin girişine monte edilme işlemidir. Çelik kapınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Daha güvenli çıkma çelik kapı mı buldunuz? Arayın duvarlarınıza zarar vermeden eski kapınızı yenisiyle değiştirelim. Çelik kapı montajı uzmanlık gerektiren bir işlemdir. [...]

Bayrampaşa Çelik Kapı Boyama

Bayrampaşa Çelik kapı boyama Kapınızın çizik, hasarlarını kapatma veya dekorasyon amaçlı renginin değiştirilme işlemidir. Kapınız taşınırken eşya çarpması sonucu deforme olmuş olabilir, yapıştırdığınız bir süsü sökerken kapının rengi atmış olabilir. Evinizi boyattığınızda kapınızın rengi sırıtıyor olabilir. Endişe etmenize gerek yok. Çelik kapınızı yerinden sökmeden istediğiniz renge boyuyoruz. Kapınıza uygulanabilecek rengi seçiyorsunuz 1 saat içinde kapınız yerindeyken kapınızı boyuyoruz. Püskürtme ile yapılan boyanın ardından ahşap cilasıyla kapıyı cilalıyoruz. Bu sayede kapınız fabrikada boyanmış sıfır bir kapı gibi oluyor. [...]

Bayrampaşa Apartman Kapısı Tamiri

Bayrampaşa Apartman giriş kapısı tamiri sık kullanıma bağlı arızalanan apartman kapısının tamir edilme işlemidir. Apartman kapıları binanın en çok kullanılan demirbaşıdır. Apartman sakinleri, misafirler, kuryeler, paket servis elemanları derken günde yüzlerce kez açılır kapanır. Sık kullanılan her ürün gibi apartman kapıları da zamanla arızalanabilirler. Bir de üzerine otomatiğin basılmasını beklemeden kapıya yüklenme, kapıyı tekmeyle açmaya çalışma, kapının önüne taş koyma, nakliye için kapıyı yerinden sökme gibi hatalı işlemler gerçekleşince arıza kaçınılmaz oluyor. [...]

Bayrampaşa Bina Kapısı Tamiri

Bayrampaşa Bina giriş kapısı tamiri sık kullanıma bağlı arızalanan bina kapısının tamir edilme işlemidir. Bina kapılarında sık görülen arızalar; bina hidroliği arızası, bina kilidinin bozulması, bina kapısının kapanmaması, bina kapısının çok yüksek sesle kapanması vb.[...]

Bayrampaşa Villa Kapısı Tamiri

Bayrampaşa Villa kapısı tamiri zamanla sürtme, kapanmama sorunu gösteren villa kapısının tamir edilmesi işlemidir. Villa kapıları çoğunlukla özel olarak üretilir. Bu nedenle değiştirilmeleri çok masraflı olabilir. Villa kapıları kapanmama, sürtme, kilitlenmeme gibi arızalar verebilir, yüzeyleri güneş ve yağmurdan zamanla eskiyebilir. Bu gibi durumlarda bizi aramanız yeterlidir. [...]

Bayrampaşa Hırsıza Karşı Önlemler

Bayrampaşa Hırsıza karşı en etkili önlemleri sizler için anlatmaya çalışacağız. Önlemleri anlatabilmek için öncelikle hırsızlar evimize hangi yöntemlerle girdiğini öğrenmemiz gerekir. Hırsızlar evlere kapı, yangın kapısı ve pencereleri kullanarak girerler. Hırsızlar Evimizin kapısından nasıl girer? Nasıl önlem alabiliriz? [...]

Bayrampaşa Merkezi Kilit Tamiri

Bayrampaşa Merkezi kilit tamiri tek anahtar mekanizması ile tüm kilitlerin aktif olduğu merkezi kilit sisteminin tamir işlemidir. Merkezi kilitler kapınızda güçlü bir güvenlik sağlar. Kapınızın karşılığından, altından ve üstünden aynı anda kilitlenmesini sağlayarak sizi güvende tutar. Ancak arızalandıklarında da sizin için bir o kadar tehlikeli bir hal alırlar. [...]

Bayrampaşa Kilit Mekanizması Tamiri

Bayrampaşa Kilit Mekanizması Tamiri zorlama, hatalı kullanım, uzun süre kullanım sonucu bozulan kilit mekanizmasının tamir işlemidir. Kilit mekanizmaları anahtarı çevirdiğinizde içerisinde ki dişlileri kapınızın pervazına doğru çıkararak kapınızın kilitlenmesini ve açılmasını sağlar. Kapı dilini ve kilit sistemini yönetir. Mekanik akşamlardan oluşan kilit mekanizması uzun süre kullanım sonrası aşınabilir, yanlış anahtar kullanımı veya zorlama sonucu kırılabilir. Böylece artık görevini yerine getiremez hale gelir. Kilit mekanizmanız bozulduğunda acilen değiştirmeniz gerekir. [...]

Bayrampaşa Oda Kapısı Tamiri

Bayrampaşa Oda kapısı tamiri evde ki odalar, mutfak kapısı, banyo kapısı, tuvalet kapısı arızalarında uygulanan tamir ve değişimi işlemleridir. Evinizde ki odaların kolları maalesef genellikle dayanıksız malzemelerden yapılmaktadır. Bu nedenle sıklıkla oda kapı kolu yerinden çıkıyor, oda kapısı kilitli kaldı, oda kapısı kilitlenmiyor, gibi şikayetler görülmektedir. Oda kapılarının yanı sıra çoğunlukla sık kullanılan banyo kapısı, tuvalet kapısı kilitleri de arıza verebilmektedir. [...]

Bayrampaşa Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Bayrampaşa Yangın kapısı emniyet kilidi evinizin en savunmasız alanı yangın kapısını hırsızlara karşı güvenli hale getirmek için kilit takma işlemidir. Yangın kapıları acil durumlarda evi hızlıca terk etmeniz için yapılmış kapılardır. Bu nedenle üzerlerinde hızlıca açılabilecek basit bir kilit bulunur. Yeni yapılan binalarda yangın kapıları bina ortak kullanım alanlarında değil, yangın merdiveninde bulunur ve evin çoğunlukla yatak odalarına bağlanır. [...]

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

7/24 Ustamızla Görüşüp Bilgi Alabilirsiniz

(0532) 443 86 48